Når du deler ditt bilde på Maybelline's sosiale media sider beholder vi det i den perioden det er nødvendig for at bildet oppnår sitt formål. For mer informasjon på hvordan vi bruker din personlige data, vennligst se våre retningslinjer for personvern. Husk, når du deler ditt bilde på sosiale medier, så er du bundet av plattformens vilkår og betingelser. Maybelline er en del av L'Oréal Group
Nå kan du få ekstremt kolossalt volum til vippene dine i en sort utenom det vanlige! Colossal Go Extreme Leather Black-mascara har en buet Double Pump-børste, som gir en dobbelt dose ekstremt volum. Kle vippene dine i Leather Black - GO EXTREME!
Anmeldelsene sorteres etter relevans med de beste øverst. Vi ser også på stemmer for 'innholdet var 'til hjelp' , siste anmeldelser, bilder og andre ting som leserne ser etter i en anmeldelse.